×

O nás

 

Naša odevná spoločnosť je priekopníkom vo výrobe novodobého každodenného základného oblečenia. Od svojho založenia v roku 2014 sme sa stali jednou z popredných spoločností zaoberajúcich sa výrobou hydrofóbnych odevov – odolných voči škvrnám tým, že našim zákazníkom poskytujeme vysokokvalitné oblečenie, v ktorom sa cítia a vyzerajú skvele!

Naše produkty sú navrhnuté od úplných základov. Fascinujú nás najjemnejšie detaily, ktoré sa prejavujú na strihoch a dizajne našich odevov.

Všetko sa začalo našou nekončenou posadnutosťou pri vytváraní perfektného trička, s pokročilou hydrofóbnou nanotechnológiou, ktorá robí našu tkaninu odolnou voči vode a škvrnám a iným druhom znečistenia.

Naša technológia umožňuje nečistotám a vode spustiť sa po povrchu tkaniny. Táto technológia bola inšpirovaná prirodzeným samočistením lotosového listu. Čo to znamená pre vás? Lepšie oblečenie, ktoré odpudzuje tekutiny, škvrny a pachy. Aj keď výrobok nie je 100% nepremokavý alebo odolný voči škvrnám, zostanete suchším a čistejším ako pri nosení bežnej bavlny.

Vaše oblečenie zostane dlhšie svieže, vďaka čomu ho môžete nosiť častejšie, čistiť zriedkavejšie a oveľa jednoduchšie. To všetko vám ušetrí čas, námahu a zároveň prinesie dlhodobo-udržateľné prínosy pre životné prostredie.

Zameriavame sa na dizajnovanie a výrobu moderných a štýlových odevov, ktoré sú bezkonkurenčné z hľadiska kvality, funkčnosti a štýlu.

Go Top